SIA Lattergo ir oficiālais MetaLux sadarbības partneris. Aplūkojiet piedāvājumu un pasūtiet pie mums par tādu pašu cenu kā oficiālajam izplatītājam Latvijā.

Metāla ārdurvis visiem dzīvokļu variantiem

Metāla ārdurvis MetaLux dzīvokļiem ir drošas, izturīgas, vizuāli pievilcīgas un atbilst visām dzīves prasībām sarežģītos klimata apstākļos. Mēs zinām, ka klientiem ir svarīgi vairāki aspekti, kā durvju drošības līmenis, siltumizolācijas īpašības, durvju furnitūra un tās kvalitāte, komplektācija, kā arī ārējā un iekšējā durvju apdare.

Metāla ārdurvis spēj apmierināt klientus ar visaugstākajām praībām. MetaLux ir baltkrievu kompānija, kas pārstāv Baltkrievijas metāla durvju ražošanas uzņēmumu jau 11 pasaules valstīs.

MetaLux piedāvā iegādāties vairāk nekā sešdesmit tērauda durvju modeļus piecās kolekcijās: “Status”, “Elite”, “Triumph”, “Trend” un “Standart”.
Ārdurvju un to konstrukciju lielākais ienaidnieks ir krasās temperatūras svārstības, kas rodas durvīm ekspluatācijā saskaroties ar gaisu iekštelpās un ārpus tām. Labi nosiltinātas dzelzs durvis nodrošina ne tikai labu siltumizturību, bet arī saglabā visus durvju ekspluatācijas parametrus.

Kvalitatīvas metāla durvis dzīvoklim

Dzelzs ārdurvis var uzstādīt dažādām telpām un ēkām, tāpat arī dzīvokļiem un privātmājām. Metāla ārdurvis dzīvoklim mūsdienās tiek ražotas gan ar augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstumam iekļūt mājoklī, gan ar labu un izturīgu slēdzeņu sistēmu, pasargājot mājokli no zagļiem. Dzelzs durvīm jābūt ražotām no vismaz 1,5mm biezām loksnēm, savukārt slēdzeņu sistēmai jāsastāv no divu veidu slēdzenēm. Tas pasargās mājokli un ļaus justies droši visiem mājiniekiem. Vislabāk, ja viena no slēdzenēm ir trīs punktu “suvaldu” tipa bloķēšanas slēdzene, un durvis vēl papildus aprīkotas ar pretuzlaušanas sistēmu. Ja šādas metāla durvis ir Jūsu dzīvoklim, tad varat ar mierīgu sirdi atstāt to tukšu arī uz ilgāku, neuztraucoties par ielaušanos mājās.

Tā kā mūsdienās tiek ražotas labas un kvalitatīvas, kā arī drošas metāla durvis, tad tās lieliski derēs dzīvoklim un privātmājai. Metāla ārdurvis dzīvoklim būs labs risinājums, jo tām nepiekļūst tieši saules stari un nelabvēlīgie laika apstākļi. Tomēr tikpat labi metāla durvis var tikt uzstādītas privātmājai, kas lieliski kalpos pietiekami ilgi un sniegs nepieciešamo komfortu mājas iekšpusē.

MetaLux metāla durvis dzīvoklim

Visi kompānijas MetaLux ražošanas procesā izmantotie materiāli labi izolē dzelzs durvis no dažādu skaņu caurlaidības. Skaņas caurlaidībai izmanto dažādas pildvielas, kas kombinācijā veido lielisku skaņas izolāciju.

Kompānija MetaLux pielieto risinājumu, kas nodrošina gan labu siltuma vadību, gan skaņas izolāciju. Šajā situācijā tiek kombinēti dažāda veida materiāli, piemēram, minerālvate ar penofolu un koksnes plāksnēm. Šāda kombinācija nodrošina maksimālu skaņas un siltuma izolāciju. Mūsdienās ikviens plašās izvēles priekšā var apjukt, dzelzs ārdurvis dzīvoklim var izvēlēties gan pēc cenas, gan citiem parametriem un piemeklēt durvis, kas apmierina visas klienta vēlmes. Tā kā ikviens dzīvokļa īpašnieks vēlas iegādāties drošas dzelzs durvis, tad mēs zinām, ka MetaLux kompānijai Jums ir ko piedāvāt. Tomēr katra saimnieka paša ziņā ir izvēlēties tādas durvis, kas pasargātu viņa dzīvokli. Vai tās būs dzelzs ārdurvis, plastmasas vai koka, lētākas vai dārgākas, svarīgi ir nevilties pirkumā un velti neizmest naudu. Kvalitāte bieži vien iet roku rokā ar cenu, jo augstākas kvalitātes durvis, jo augstāka cena būs durvīm.

Izvēlieties MetaLux, kas piedāvā dažādas kolekcijas labas un kvalitatīvas dzelzs ārdurvis gan mājai, gan dzīvoklim.

Metāla ārdurvis privātmājām

Kā izvēlēties metāla ārdurvis privātmājai, lai Jūs būtu ieguvēji ilgtermiņā? Metāla durvis privātmājām un dzīvokļiem kļūst arvien pieprasītākas un tam ir savi iemesli. Dzelzs durvis privātmājai sniedz ļoti daudz priekšrocību, par kurām cilvēki jau ir pārliecinājušies, kad ir iegādājušies metāla durvis.

Metāla durvju galvenās priekšrocība – tās ir kvalitatīvas un drošas. Cilvēki mūsdienās pēta atsauksmes pirms tiek iegādātas labas un kvalitatīvas durvis, turklāt metāla durvis privātmājai spēj nodrošināt pietiekami augstu drošības līmeni un siltumizolāciju, tādēļ cilvēki labprāt tās iegādājas. Metāla durvīm ir noteikti ražošanas standarti, kas dod iespēju noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

Mūsdienās daudzi cilvēki jau ir iepazinuši dzelzs durvju sniegtās priekšrocības, tādēļ pieprasījums pēc tām nekrītas. Metāla ieejas durvis privātmājai var raksturot kā izturīgas un drošas, kā arī ar labu siltumizolāciju un kalpošanas ilgumu. Dzelzs durvis, kas ir aprīkotas ar augstas kvalitātes slēdzeni var nodrošināt augstu drošības līmeni. Ja metāla durvis nespēs pilnībā aizturēt zagli, tad aizkavēt tās noteikti spēs.

Drošas dzelzs ārdurvis privātmājai

Uzņēmums MetaLux piedāvā iegādāties dzelzs durvis no vairākām kolekcijām uzņēmumā izstrādātajām kolekcijām privātmājām. Lai dzelzs durvis spētu pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas, Jums noteikti ir jāpievērš uzmanība durvju montāžas procesam, kas ir ļoti svarīgs posms pēc durvju iegādes.

Metāla durvju montāžu uzticiet pieredzējušiem profesionāļiem. Kramplauži mājoklī visbiežāk iekļūst tieši iekļūstot mājā caur durvīm, tādēļ drošībai ir jāpievērš uzmanība un jābūt visaugstākajā līmenī. Tieši tādēļ dzelzs ārdurvis mūsdienās ir vienas no pirktākajām durvīm, jo spēj nodrošināt augstu aizsardzību.

Ikvienām mājas durvīm, kas ir uzstādītas ir jābūt drošām, lai varētu pasargāt vai vismaz aizkavēt pieredzējuša kramplauža iekļūšanu mājoklī, tāpat arī aizsargāt no sala un mitruma jeb vienkāršiem vārdiem sakot no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Kvalitāte bieži vien iet roku rokā ar cenu, jo augstākas kvalitātes durvis, jo augstāka cena būs durvīm. Mierīga sirds izejot pa mājas durvīm ir nenovērtējama sajūta un atvieglojums, par to, ka nav jāuztraucas par mājokli un ikdienas gaitās dodoties ar pārliecību, ka mājas ir drošībā.

Dzelzs durvis no baltkrievu kompānijas MetaLux

Jaunu durvju iegāde dzīvoklim vai savrupmājai vienmēr ir grūts un atbildīgs lēmums, tomēr kādu dienu tas pienāk. Vai nu tā ir jaunas mājas būvniecība vai nu veco durvju nomaiņa. Ieejas durvis privātmājai un pats pirkšanas process prasa sagatavošanos, tad ieteicams veikt izpēti par durvju ražotājiem, par nepieciešamo durvju parametriem un atsauksmes par durvīm. Informācijas iegūšana ir šī procesa neatņemama sastāvdaļa, jo nereti steigā veikts pirkums ne vienmēr nes labāko rezultātu. Tā kā mūsdienās ikvienam cilvēkam ir plašas iespējas izvēlēties dzelzs ārdurvis gan pēc cenas, gan citiem parametriem, tad ir ļoti viegli apjukt lielajā piedāvājuma klāstā. Tā kā ikviens saimnieks vēlas iegādāties drošas dzelzs durvis, tad pārliecinieties, ka MetaLux kompānijai Jums ir ko piedāvāt.

Iepazīstieties ar uzņēmumu MetaLux, kas piedāvā iegādāties dažādas metāla ārdurvis, kas ražotas Baltkrievijā, bet jau piedāvā savu produkciju 11 pasaules valstīs.