Paceļamie garāžu vārti

Paceļamie sekcijveidu garāžu vārti ir piemēroti gan siltā, gan aukstā tipa auto novietnēm. Vārti ir izgatavoti no cinkota tērauda un sendvič tipa sekcijām, kas veido siltuma izolāciju. Mūsu garāžu vārtu kvalitāti apstiprina arī EN13241-1:2003 starptautiskais standarts. Vārtu konstrukcija ir sertificēta Zviedrijā, produktu testēšanas institūtā – SP Technical Research Institute of Sweden. Garāžu vārtu dizainu iespējams izgatavot pēc Jūsu ieskatiem, izvēloties sev piemērotāko risinājumu.

Paneļu veidi un struktūra

Piedāvājam dažāda veida vārtu paneļa dizaina risinājumus. Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties sekcijas ar koka tekstūras gravējumu vai apelsīna (stucco) virsmas struktūru ārpusē. Papildus iespējams izgatavot sekcijas no pilnīgi gludas struktūras kā arī alumīnija profiliem.

Krāsu toņi

Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties trīs pamattoņus- baltu, brūnu, sudarba vai antracīda pelēku. Papildus piedāvājām arī dažādas koka imitācijas variantus vai spec. krāsojumu pēc Jūsu ieteiktā RAL vai RR krāsu toņa. Precīzus pieejamo krāsu toņus skatīt bildēs.

Automātika

Garāžu vārtu automātika – komforts ko viss labāk var novērtēt sliktos laikapstākļos. Automātikai aizverot vārtos darbojas kā atslēga un Jums nav jāpārliecinās vai tie ir noslēgti. Visi elektrodzinēji ir aprīkoti ar avārijas mehānismu, gadījumos, kad pazūd elektrība. Automātikas pulti iespējams apvienot ar citiem vārtu elektrodzinējiem, tādējādi saslēdzot vārtus uz vienas pultis.

Aprīkojums

Garāžu vārtu komplektāciju un noformējumu iespējams papildināt ar dažāda veida piederumiem, kas to ikdienas lietošanā Jums var šķist noderīgi. Tāpēc Jūs uzstādiet nosacījumus un mēs piedāvāsim piemērotākos risinājumus.

Pacēlumi

Garāžu vārtu biežāk izmantoti pacēluma veidi sniedz Jums priekšstatu par mehānismu (spriegošanas atsperu) atrašanās vietu un vārtu pacēlumu būtiskākajām atšķirībām.

Paceļamie industriālie vārti

Sekcijveida industriālie vārti ir praktisks un ērts risinājums saimnieciskās telpās, kur ir intensīvāka transporta, cilvēka vai cita veida plūsma. To lietošana neprasa īpašas iemaņas, turklāt tie uzlabotu telpas siltumnoturību un tehnisko pielietojumu. Paceļamos vārtus izgatavojam individuāli, tāpēc atkarībā no Jūsu vajadzībām tos iespējams papildināt ar personāldurvīm, logiem, elektrodzinēju vai mehānisko atvēršanu, spec. krāsu toņiem un tml.

Vārtu konstrukcija ir sertificēta Zviedrijā, produktu testēšanas institūtā – SP Technical Research Institute of Sweden. Vārti izgatavoti no sendvič tipa sekcijām, 40 mm biezumā. Sekcijas ir siltinātas ar freonu nesaturošu un videi nekaitīgu poleuretānu, kas nodrošina labu siltuma izolāciju.

Risinājumi

Mūsu vārtu termosekcijām ārējais metāls ir atdalīts no iekšējā metāla, tas nesaskaras savienojumu vietās un neveido aukstuma tiltu, kā rezultātā nodrošinot efektīvu siltuma izolāciju. Termosekcijas ir izgatavotas ar paaugstinātas siltumizolācijas tiltu, papildus stiprības sloksni 1mm biezumā un stucco gravējuma virsmu ar siltumpārvades koeficentu U=0.8 W/m2K, ko apliecina testēšanas sertifikāts.

Personāldurvis

Vārtu funkcionalitāti iespējams uzlabot iestrādājot tajos mazās durvis, tādējādi atvieglojot personāla pārvietošanos caur tiem. Šādām personāldurvīm ir vairākas priekšrocības – tiek patērēts mazāks laiks šķērsojot vārtus, ērtāka telpu noslēgšana (nav jāmēro apkārt ceļš, lai aizslēgt/atslēgtu vārtus) un ziemā mazāki siltuma zudumi (personāls pārvietojas caur durvīm, vārtus lieki necilājot). Durvju standarta izmēri ir 850 x 2000 mm (plat.-augst.), taču pēc klienta velmes izmērus iespējams koriģēt. Durvis ir aprīkotas ar hidraulisko aizvērēju, rokturi un slēdzeni. 

Industriālo vārtu logi

Logi kā praktisks elements nodrošina telpas dabīgo apgaismoju un personāla caurredzamību pār kustību vārtu otrā pusē. Nenoliedzami logi var kalpot kā dizaina elements pašiem vārtiem, padarot tos estētiskākus uz kopējā ēkas fona. Logi tiek izgatavoti no dubultās akrilstikla paketes, taisnstūra formā. Izplatītākie izmēri logam ir 680×373 mm (plat.-augst.). Logu dizainu iespējams mainīt pēc Jūsu individuālām velmēm, sīkākai informācijai aicinām sazināties ar mūsu personālu.

Panorāmas logi

Piemēroti telpām ar īpaši intensīvu satiksmes plūsmu – auto servisi, auto mazgātuves, loģistikas komercēkas, utt.. Panorāmas logi nodrošina labāku darba organizāciju un gaismu iekštelpās, jo to izmēri ir lielāki nekā tradicionālie vārtu logi. Svarīgi zināt, ka logu rāmis ir veidots no alumīnija, kas padara materiālu izturīgāku pret dažādām skābēm, mitruma vai korozijas. Šādām panorāmas logu sekcijām ir plašs pielietojums.

Elektrodzinēji

Ērts un praktisks risinājums vārtu vēršanai! Industriālie elektrodzinēji aprīkoti ar augstu celtspēju un piemēroti dažādu izmēru vārtu operēšanai. Dzinējs padara vārtu darbību vienmērīgāku izlīdzinot kopēju celtspēju. Elektrodzinējus iespējams saslēgt ar citām vadības iekārtām Jūsu telpās un tiem ir plašas komplektācijas iespējas.

Aprīkojums

Vārtus manuālai vēršanai iespējams aprīkot ar ķēdes mehānismu – ērta un vienkārša darbība, turklāt iespējams fiksēt vārtus dažādās pozīcijās. Atsevišķi vārtus var papildināt ar trošu un atsperu drošības mehānismiem, ventilācijas restēm, īpaši gariem ruļļiem un stiprības ribām. Lai atrastu Jums pieņemamāko risinājumu lūdzu sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.

Ātrgaitas vārti

  1. Ātrgaitas vārti uzlabo telpas energoefektivitāti, tie ir labi piemēroti caurvēja samazināšanai un putekļu iekļūšanai citās ražošanas zonās
  2. Paātrina transporta satiksmes plūsmu (ievērojami ātrāks atvēršanas laiks par standarta vārtiem, tādējādi samazinās personāla gaidīšanas laiks ikreiz, kad tiek šķērsoti vārti)
  3. Plašas pielietošanas iespējas dažādiem darba apstākļiem un temperatūrām (-30*C)
  4. Paredzēti intensīvai lietošanai

Ātrgaitas vārtus var uzstādīt gan nelielās iekštelpās gan industriālās lielgabarīta iekraušanas zonās. Šeit jāņem vērā kustības plūsmas intensitāte, ātrums un darbības temperatūra. Lai Jūs varētu atrast sev piemērotāko risinājumu lūdzam sazināties ar mums.

Ātrgaitas vārti ir izgatavoti no īpaši izturīga polivinihlorīda materiāla, kas pielāgots rūpnieciskiem apstākļiem. Vārtu sānu profili izgatavoti no cinkota tērauda. Elektordzinēja maksimālais ātrums III fāzu motoram ir 0,8 m/s, savukārtu frekvenču I fāzu motoram 2,5 m/s, dzinējiem tiek pieslēgts optiskais pretiespiešanas sensors, kas iestrādāts vārtu apakšējā blīvgumijā un foto sensori vārtu sānu vadotnēs.Ātrgaitas vārtus var piemērot arī pārtikas ražošanas un uzglabāšanas telpām, nomainot cinkoto materiālu pret nerūsējošā tērauda sastāvdaļām.


Produkta PDF apraksts

Ātrgaitas vārti

Vārtu dizainu iespējams mainīt pēc Jūsu vajadzības, izvēloties piemērotāko logu vai krāsu veidu. Šeit būtisks faktors ir vārtu darbības apstākļi, jo tie var ietekmēt vārtu dizainu.

Alumīnija ātrgaitas vārti

Vārtu lameļu materiāls ir izgatavots no anodēta alumīnija, kas padara šos vārtus izturīgākus pret rūpnieciskiem apstākļiem, tajā pašā laikā saglabājot to funkcionalitāti un ātrumu. Aprīkoti ar jaudīgu elektrodzinēju un drošības funkcijām, maks. atvēršanas ātrums 2,5 m/s., aizvēr. 0,7 m/s.